Co všechno může být na míru?

Posted in Zakázková výroba

Zde může být Váš PR článek nebo zpětný odkaz... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Jak nainstalovat venkovní parapet

Posted in Dům a zahrada

Tato landing page je volná k umístění PR článku či zpětného odkazu.

V případě zájmu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Co to jsou bio krby?

Posted in Dům a zahrada

Co to jsou takzvané bio krby? Čím se v nich topí a co vzniká při hoření? Bio krby nabízí kouzlo přírodního ohně a plápolajících plamenů bez všech starostí spojených s instalací a provozem klasického krbu nebo kamen, to je bio krb

Co je to dextróza?

Posted in Životní styl

Dextróza je monosacharid, který je volně obsažen zejména v hroznovém víně, ale také v ovoci květním nektaru a medu. Kaloricky je glukóza stejně vydatná jako cukr řepný, má však nižší sladivost, přibližně o 20%

Líbí se Vám korzety?

Posted in Móda, textil

Korzet je součást ženského spodního prádla, kde je kombinována funkce podprsenky a podvazkového pásu. Navíc stahuje pas tak, aby byl co nejvíce zvýrazněna prsa. Velký rozmach zažily korzety v 19. tém století. Dnes se nosí již i jako svrchní prádlo a nebo jsou součástí korzetových plesových šatů.