Výroba pivních setů - co to obnáší

Posted in Zakázková výroba

Pojem pivní sety se využívá pro soupravu zejména laviček a stolů určených do zahrad nebo městských parků. V Česku je málo firem, které se zabývají výrobou pivních setů. Je to náročný proces zpracovaní kvalitních materiálů. Výsledkem jsou pak designové kousky, které zdobí každé veřejné prostranství.

pivní set české výroby Forplast

 

Urnové hroby

Posted in Zakázková výroba

Trend zpopelnění těla již dávno neudává pan Kopfrkingl. Poslední přání rozprášení popela na určitém nebývá neobvyklé, stejně jako uložení urny ke svým blízkým. Pro tento případ existuje typ hrobu, který se označuje jako urnový hrob.

Nejedná se o velké mohyly, naopak urnové hroby jsou skromnější, ale o to hezčí památkou na zemřelé. Na urnové hroby se mohou pokládat jak svíčky, tak věnce a květiny, a tak pozůstalí nepřichází o možnost uctít památku a zavzpomínat. Urnový hrob je menší a tím pádem i levnější, avšak materiálů a zdobení je stále nepřeberné množství. Pozůstalí tak mohou zařídit památník tak, jak by si pozůstalý přál a zasloužil.

Montované haly - Holikhaly.cz

Posted in Zakázková výroba

Potřebujete mít co nejrychleji k dispozici skladovací halu? Je pro vás realizace zděné stavby nejen časově náročná, ale i finančně nákladná? Využijte montované haly, které se v posledních letech těší velké oblíbenosti v mnoha oblastech. Nabízí široké spektrum uplatnění. Nadchne vás krátká doba jejich montáže, vysoká variabilita, jednoduchá montáž a demontáž a v neposlední řadě dlouhá životnost, která bývá až čtyřicet let.

Obkladačské práce Zlín

Posted in Zakázková výroba

Koupelna je místo, kde se provádí každodenní hygiena. Ale v posledních letech spousta lidí vnímá koupelnu také jako místo k odpočinku a relaxaci. Ale abyste si mohli dopřát opravdový odpočinek, je potřeba se v koupelně cítit dobře. Spousta obyvatelů bytů a domů se proto rozhoduje pro rekonstrukci této místnosti. Žádají hlavně obkladačské práce Zlín, protože díky moderním obkladům získá koupelna ojedinělý design. Můžete si zvolit jakoukoliv barvu obkladů, kombinace a podobně.