Co je to digitální tisk a jaké jsou jeho výhody?

Posted in Media, tisk

Digitální tisk je metoda pomocí, které můžete tisknout už od jednoho kusu přímo z počítače. A to bez jakéhokoliv dalšího mezikroku. Nahrazuje tak starší ofsetový tisk, ve kterém se nejdříve vytvoří tisk na válec a pomocí něj se pak otiskne tisková forma na výsledný materiál (nejčastěji papír). Oproti tomu digitální tisk..

digitální tisk a jeho výhody

 

Copywriting je věda

Posted in Media, tisk

Jak na kvalitní texty na web? Těžce. I když se to nezdá, copywriting je věda a nemůže ji dělat úplně každý. Sice na to, abyste se stali kvalitními copwritery, nemusíte roky studovat, ale cit pro jazyk a také znalosti v oboru jsou naprostou nezbytností. I to ale nestačí. Ke copywritingu se váže schopnost psát web nejen tak, aby byl čtivý, srozumitelný a přehledný.

Informačné vitríny sa dajú vyrobiť v niekoľkých prevedeniach

Posted in Media, tisk

Vonkajšie vitríny sú informačné vitríny určené pre exteriérové ​​použitie - pre vystavovanie tlačovín, letákov a dokumentov vo vonkajšom prostredí. Je možné ich umiestniť na štvorhranné stĺpiky pre priame zabetónovanie alebo do pätiek alebo na fasádu budov.

Na trhu sú k dispozícii jednostranné vitríny aj obojstranné krídlové vitríny, ktorých dvere sú vymeniteľné bez nutnosti použitia náradia alebo demontáže vitríny. Presklenie vitríny je možné zvoliť z odolného plexiskla alebo z bezpečnostného skla a sú tiež vybavené praktickými otvormi proti kondenzácii vlhkosti.

Ak sa chce ako firma, mesto či organizácie zviditeľniť na verejnom priestore, využite práve vonkajších vitrín, ktoré pôsobia ako skvelé médium, na oznamovanie informácií alebo fotografií. Tieto vitríny sú väčšinou umiestnené tam, kadiaľ prúdi veľké množstvo ľudí.