Kolik reklamních nápisů denně působí na člověka?

Posted in Media, tisk

Denně na každého z nás působí celkem 1500 až 3000 reklam. Každý člověk je schopen jich zpracovat v průměru tak maximálně 100, a z toho jen tak 15 ho zaujme natolik, že na ni nějak zareaguje. Proto si umíte představit, jak člověk vnímá reklamní nápis. Proto je pro marketéry rok od roku těžší zaujmout pozornost člověka, který si vybírá a reaguje jen na to, co jí přijde opravdu zajímavé.

Seminář o digitálním tisku a sítotisku představí aktuální trendy v oboru

Posted in Media, tisk

digitalni tisk

V pátek 27. listopadu 2015 se uskuteční další odborný seminář, který každoročně organizuje Asociace pro digitální tisk a sítotisk ČR. Program semináře bude zahájen v 10:00 hod. v prostorách SUŠP sv. Anežky České, která je součástí objektu kláštera Latran v Českém Krumlově.

V průběhu dopoledne vystoupí mimo jiné i pan M. Machurek se svou přednáškou na téma Současný stav potisku textilu ve světle prudkého rozvoje digitální technologie. Na něj postupně navážou další řečníci, kteří se budou věnovat například spolupráci mezi dodavateli a odbornými školami či výhodám tisku vodou ředitelnými barvami.

Odpolední program nabídne prezentace Svazu polygrafických podnikatelů a Sdružení dodavatelů pro signmaking. Vrcholem celého dne pak bude závěr semináře, kdy bude představen nový digitální tiskový stroj Acuity od firmy Fujifilm.

Po skončení semináře proběhne ještě i vernisáž výstavy serigrafií vzniklých na letošním Workshopu serigrafie, následovat bude společná večeře všech účastníků.

Potisk dřeva je správná volba

Posted in Media, tisk

S potiskem dřeva budete vidět. Nejčastěji se o tuto metodu potisku zajímají regionální výrobci a řemeslníci. Potisk na dřevě vypadá opravdu efektně a působí přírodním elegantním dojmem, takže v zákazníkovi vyvoláte pocit domova, tepla a pohody. A to rozhodně není k zahození.

Potisknout kov nechte raději na odbornících

Posted in Media, tisk

Jestli si myslíte, že potisknout kov je legrace, tak jste na šeredném omylu. Proto je důležité využít profesionální služby specializovaných firem, které vědí, jak na to. Jinak se také můžete následně pěkně opařit. Doma to rozhodně nezkoušejte, protože se vám to nepodaří. Tisk sice probíhá digitální technologií, jako většina domácích tiskáren, ovšem potisk kovu je opravdu složitou záležitostí, kdy musíme vědět, jak vše probíhá, abyste potisknutý předmět nezničili.

Bezplatná právní poradna

Posted in Media, tisk

Potřebujete odbornou právní radu? Nechcete platit vysoké sazby, které si účtují soukromí právníci a advokátní kanceláře? Chcete-li zodpovědět pouze svůj dotaz a poradit s vaším problémem, pomůže vám i bezplatná právní poradna, která funguje přes internet. Celý princip je jednoduchý. Vy zadáte do poradny dotaz, který vám bude v co nejkratší době zodpovězen a s odpovědí zveřejněn.